|
Samenbinder 4 t/m 18 oktober 2009 |
|
|
|
|
Nieuws -
Gemeente
|
|
Gevonden voorwerpen Er blijven regelmatig spullen liggen na de samenkomst. Vriendelijk verzoek is om goed op uw spullen te letten want alle gevonden voorwerpen moeten steeds weer opgeruimd worden. Momenteel ligt er nog een bord en een mes op de lectuurtafel. Die zijn blijven liggen bij de viering van het eenjarig bestaan. Deze liggen er vandaag voor het laatst en zijn daarna nog korte tijd op te vragen bij Henk Wind. Ook ligt er nog een Opwekkingsbundel en een bakje met herfstspulletjes.
Nieuwe school Het Vechtdal College heeft de keuze gemaakt voor een ontwerp van het nieuwe schoolgebouw. We hebben daar als stuurgroep al even naar gekeken en zijn hier heel blij mee. De plannen hangen ook in de school ter inzage.
Op tijd komen Het is een goede gewoonte – en een loffelijk streven – om op tijd te komen. Dat geldt in het bijzonder ook voor onze samenkomsten. We merken de laatste tijd dat dat lang niet iedereen lukt. Dat is jammer. Het verstoort ook de opening van de dienst. Vriendelijk verzoek daarom om op tijd te komen. Om overlast te voorkomen, willen we in het vervolg graag om half tien de tussendeuren sluiten. Dit voor de duur van de opening. Bent u te laat, wacht u dan even met binnenkomen tot na de opening.
Gebedsteam actief Regelmatig komt een gebedsteam vanuit Ommen en Dedemsvaart samen om te bidden voor Daniël, de zoon van Hetty Friesen. Samen met de oudsten van Evango en De Graankorrel is er voor gekozen om dit gebedsteam voor meer zieken en noden in te zetten. Het is daarom goed dat u als gemeente weet dat dit team er is. Zijn er mensen die een nood bij dit team willen neerleggen voor gebed, dan kunnen zij dat laten weten via de oudsten of via het pastorale team.
Bijbelquiz De werkgroep van het Nederlands Bijbel Genootschap houdt een bijbelquiz in Dedemsvaart. En wel op woensdagavond 28 oktober in Avondlicht. Ook wij als ev. gem. De Graankorrel zijn uitgenodigd om hieraan deel te nemen met een team van vijf personen. Ard, Rob en Henk W. zullen deel uitmaken van dit team. We zoeken dus nog twee deelnemers. Wie wil kan zich melden bij Henk Wind. Vanaf 19.30 uur staat de koffie klaar in recreatiezaal De Meent. Het programma begint om 20.00 uur! Ook publiek is welkom, maar helaas valt deze quizavond samen met onze groeigroepavond.
Zwervende Zwaluwen Graag wil de bid- en schrijfgroep voor vervolgde christenen u uitnodigen voor een presentatie-avond over het werk van Stichting Zwervende Zwaluwen. Deze stichting zet zich in voor arme Koreaanse kinderen in Noord-oost China, voor een Koreaans opvanghuis voor gehandicapte kinderen en voor het oprichten van een opvanghuis voor weeskinderen in Noord-Korea. De naam Zwervende Zwaluwen voor deze weeskinderen is ontleend aan Psalm 84:4. Een ieder is van harte welkom op vrijdagavond 16 oktober, vanaf 19.45 uur in het gebouw van Crescendo, van Reeuwijkstraat 36 te Ommen. Mevrouw Corry Zandbergen zal met woord en beeld verslag doen van de machtige daden die God van te voren heeft bereid. De opbrengst van de collecte zal bestemd zijn voor het werk van St. de Zwervende Zwaluwen. Meer informatie: Jannita Polman of Wendeline van der Meulen.
Jarigen •4 okt: Elias Berkenbos •4 okt: Marlinde Merx •4 okt: Vincent Wind •8 okt: Irma Hoogvliet •8 okt: Naomi Jonker •10 okt: Joline Vergunst •12 okt: Ouwerkerk •12 okt: Suzanne Snoek •12 okt: Laura van Vugt •14 okt: Dinant Hommes •14 okt: Carla Wind •15 okt: Erik Merx •16 okt: Brigitte van Olst •17 okt: Joël Wind
Agenda: dinsdag 6 okt 19.15 u Jeugdfundamenten zaterdag 10 okt 19.00 u M&M zondag 11 okt 9.30 u Samenkomst, spreker: Cees Vork dinsdag 13 okt 19.15 u Jeugdfundamenten woensdag 14 okt 20.00 u Groeigroepen vrijdag 16 okt 20.00 u Tienerclubs zaterdag 17 okt 19.00 u M&M zondag 18 okt 9.30 u Samenkomst, spreker: Gert Molema
|